Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności z powiatu

Ilustracja do informacji: Konkurs dla miłośników fotografowania

Konkurs dla miłośników fotografowania

Wydział promocji średzkiego starostwa rozpoczął prace nad kalendarzem powiatu na 2018 rok i w związku z tym poszukuje ciekawych zdjęć.
– Zachęcamy sympatyków fotografowania do podzielenia się swoim dorobkiem. Poszukujemy zdjęć powiatowych zabytków, przyrody, osobliwości, a także z imprez organizowanych na naszym terenie. Najlepsze zdjęcia zamieścimy w kalendarzu i będzie to ciekawa forma promocji naszego samorządu, ale też utalentowanych mieszkańców, bo zdjęcia podpiszemy. Korzyść będzie więc dwustronna  – zachęcają pracownicy wydziału promocji.
Fotografie można przesyłać do 5 grudnia na adres: ewa~.~sikora~@~powiat~-~sredzki~.~pl, wpisując w temacie „Fotokonkurs”. Ważne jest, aby przesłać zdjęcie o średniej rozdzielczości i wadze do 2 MB, lecz posiadać w oryginale plik o rozdzielczości przynajmniej  min. 3000x2000 pixeli. Jeden uczestnik może przysłać maksymalnie 5 zdjęć.
Zachęcamy do zabawy. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody – publikacja w kalendarzu i kilka egzemplarzy kalendarzy, a także bilety na koncert Ani Wyszkoni.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin